- TV - Kosova Sot
Truqet e qenit do t

Truqet e qenit do t'ju habisin (Foto/Video)

Në një video e cila është shikuar qindra herë, shfaqet një qen i cili dhe pse i vjetër, truqet e tij i kanë habitur të gjithë.

Pooch shkëlqyer, di se si të bëjë joga, të argëtohet në dëborë  dhe të bëjë pasrim në dysheme.

Pronari i saj, Maria 17-vjeçare, ka ndarë videot në faqen e saj Instagram, transmeton gazeta "Kosova Sot Online"

 

Image

Në një video ,ai fillon pastrimin e dyshemesë. Ajo e shtyn kovën e grilës në anën tjetër të dhomës.

"Unë mendoj se ajo e pëlqen atë edhe më mirë se pluhurimi ose pastrimi, ndoshta sepse ajo pëlqen të shkojë në qarqe,"shkruan  Maria me shaka në titull.

Image
Image
 
 
Image

 

Image

(Kosova Sot)

 

13 orë e 33 minuta më parë
19/02/19