Kishte “harruar” të brendshmet, banorja e “Big Brother” fëlliqet në skenë (Foto/Video) - TV - Kosova Sot
Kishte “harruar” të brendshmet, banorja e “Big Brother” fëlliqet në skenë (Foto/Video)

Kishte “harruar” të brendshmet, banorja e “Big Brother” fëlliqet në skenë (Foto/Video)

Banorja e “Big Brother”, Courtney Act, emri i  vërtetë i së cilës është Shane Gilberto Jenek ka ndezur të gjithë skenën, teksa ka qenë duke hyrë në studio dhe i ra fundi.

Image

Mbretëresha dhe ylli i Drag Race ka perjetuar një moment aspak te këndshëm.

Nuk dihet nëse kjo ka qenë e planifikuar apo jo, por një gjë është e sigurt që ajo është një nga konkurrentet më të forta në “Big Brother”.

Image

 

(Kosova Sot)

2 orë e 11 minuta më parë
18/01/19