- TV - Kosova Sot
Çifti kryen marrëdhënie në makinë në mes të ditën në Kamëz (Video)

Çifti kryen marrëdhënie në makinë në mes të ditën në Kamëz (Video)

Ditën e djeshme në Tiranë, në hyrje të qytetit pranë zonës së njohur si “Kthesa e Kamzës”, një çift ka ndalur makinën dhe ka kryen seks brenda saj në mes të ditës.

Çifti ka hapur bagazhin për të mbuluar pamjen nga xhami i pasmë, por nuk u ka shpëtuar kalimtarëve të shumtë, ku njëri prej tyre edhe i ka filmuar.

(Kosova Sot)

11 orë e 29 minuta më parë
17/02/19