- TV - Kosova Sot
Dua të "martohem" me... (Foto/Video)

Dua të "martohem" me... (Foto/Video)

Asher, katër vjeçar, deklaroi se donte 'të martohej me mamanë' kur ajo ndau lajmin e Fejesës me partnerin e saj prej pesë muajsh, Lan Faulker.

Nëna e tij Jasmine Brannan, nga Frankfort në Ilinois, nuk mund të priste që t'i thoshte Asherit lajmin e mirë dhe ajo ishte e sigurtë se do të ishte e kënaqur që ajo e do Lanin, përcjell "Kosova Sot Online".

Megjithatë ai ishte paksa i nënvlerësuar nga njoftimi, dhe ai e plotësoi atë me ankesat e ashpra, por të bujshme.

Kur Jasmine i kërkon djalit të saj atë që ai mendon se është fejesa, ai thotë se kjo do të thotë mbajtjen e unazës në "gjithë natën", transmeton "Kosova Sot Online".

Edhe pse kur Jasmine shpjegon se në të vërtetë do të thotë se Lan dëshiron të martohet me Asherin, ai deklaron se ai gjithashtu bën.

Image

Djali i ashpër vazhdon të thotë: "Unë do të martoj  mamanë time, e ti nuk do të jesh", ndërsa nëna e tij ngurron për shpërthimin e emocioneve te djalit.

Megjithatë, shpërthimi qesharak duket si një dukuri e rregullt për Asherin.

Jasmine tha: 'Asher është një djalë karizmatik dhe shumë simpatik, dhe jam e bindur se ai do ta do Lanin, si babanë e tij!

Image
Image
Image

 

(Kosova Sot)

 

11 orë e 10 minuta më parë
21/02/19