- TV - Kosova Sot
Vozitje e çmendur, shqiptari arrin shpejtësinë 236 km në orë në autostradë (VIDEO)

Vozitje e çmendur, shqiptari arrin shpejtësinë 236 km në orë në autostradë (VIDEO)

Policia rrugore e Tiranës ka ndaluar mbrëmjen e djeshme një të ri i cili po ecte me një shpejtësi prej 236 km në orë.

Ka qenë vetë policia që ka publikuar videon duke dhënë edhe një mesazh për të parandaluar raste të tilla që mund të përfundojnë edhe tragjikisht.

Njoftimi i plotë

Ne autostraden Durres-Tirane perballe QTU. Me Policine Rrugore te Tiranes. Me Radar per te parandaluar shpejtesine si burim kryesor i aksidentit. Per te evidentuar e ndeshkuar ata qe qarkullojne me shpejtesi mbi limetet e lejuara.

K.Ll, 31 vjeçari me 236 km/ore. Kjo eshte e pa pranueshme e frikshme, rrezik i madh per jeten e tij dhe te perdorueseve te rruges.

 

(Kosova Sot)

6 orë e 45 minuta më parë
21/02/19