Ky mund të jetë qeni më i bindur në botë(Video) - TV - Kosova Sot
Ky mund të jetë qeni më i bindur në botë(Video)

Ky mund të jetë qeni më i bindur në botë(Video)

Ky është momenti më i ëmbël kur qeni kujdeset për pronaren e tij të sëmurë,Qeni i bindur merr një faculet dhe ia dërgon pronares kur ajo teshtinë. Në klipin e postuar në YouTube, qeni i racës PitBull me emrin Nelson reagon menjëherë kur unë bëjë një teshtimë fallto, ‘duke bërtitur’ alkool-thotë pronarja e tij. Nelson shkon menjëherë tek kutia e faculetave, e merr një, e hudh në tokë, pastaj e merr përsëri dhe e dërgon tek pronari i tij.

Image
Image

 

Sipas instagramit të pronares, Nelson jeton me 3 qenë të tjerë Gus, Suzie dhe Shana dhe me familjen Gunter.

 

(Kosova Sot)

1 orë e 54 minuta më parë
18/12/18