Momenti i pabesueshëm: polici kap në ajër fëmijën që po binte nga godina(Video) - TV - Kosova Sot
 Momenti i pabesueshëm: polici kap në ajër fëmijën që po binte nga godina(Video)

Momenti i pabesueshëm: polici kap në ajër fëmijën që po binte nga godina(Video)

Shikoni momentin e pabesueshëm, kur një fëmijë që bie nga kati i tretë i një godine dhe pritet në krahë nga një polic në Egjipt. Lajmi u publikua nga BBC-ja

Video e publikuar nga Ministria e Brendshme e Egjiptit ka bërë bujë në rrjetet sociale.

Policët ishin duke bërë roje para një banke në Asyut në Egjipt, kur ata pikasin një fëmijë që po varej dhe gati po rrëzohej nga lart. Me veprime të shpejta, të sakta, të matura, precize, njeri prej tyre arrin ta presë në krahë fëmijën.

Ndiqni pamjet e jashtëzakonshme:

 

(Kosova Sot)

10 orë e 10 minuta më parë
22/01/19