E rrëmbeu vajzën e vogël në pikë të ditës, para syve të babait(Video) - TV - Kosova Sot
E rrëmbeu vajzën e vogël në pikë të ditës, para syve të babait(Video)

E rrëmbeu vajzën e vogël në pikë të ditës, para syve të babait(Video)

Vajza e vogël është rrëmbyer para dyqanit ku i punon babai. Shiren Fatima po luante para dyqanit kur një djalë erdhi aty, e mori në krah dhe iku me të.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin Mumbai të Indisë ndërsa rrëmbimi i kap nga kamerat e sigurisë.

Babai menjëherë e lajmëroi policinë për zhdukjen e vajzës.

“Po luante jashtë dhe dola të i thosha të futej brenda, por nuk ishte më aty”, tha babai i saj.

“Policia i mori incizimet e kamerave dhe pas 6 orëve e kapi Sadeep Paraba’n 28 vjeç, ndërsa vajza i kthye prindërve. 

(Kosova Sot)

14 orë e 7 minuta më parë
15/12/18