Djali sheh prono në avion, pak çaste më vonë zhvishet dhe kap stjuardesën me dhunë(Foto +18) - TV - Kosova Sot
Djali sheh prono në avion, pak çaste më vonë zhvishet dhe kap stjuardesën me dhunë(Foto +18)

Djali sheh prono në avion, pak çaste më vonë zhvishet dhe kap stjuardesën me dhunë(Foto +18)

Një djalë i ri ka tmerruar pasagjerët që ndodheshin në avion, ndërsa më pas i është vërsulur njërës prej stjuardesave.

Ai ka qenë duke parë një video ponorgrafike në avion, duke u zhveshur lakuriq e më pas ka kapur me forcë stjuardesën duke tentuar të kryej veprime seksuale me të.

Menjëherë më pas kanë ndërhyrë forcat e sigurisë të cilët e kanë arrestuar studentin 20 vjeçar.

Ky incident ndodhi gjatë një fluturimi nga Malajzia.

(Kosova Sot)

2 orë e 4 minuta më parë
11/12/18