- TV - Kosova Sot
Qeni i quajtur King Kingsley duke imituar turmën e kengurëve pasi ata hyrën në oborrin e shtëpisë

Qeni i quajtur King Kingsley duke imituar turmën e kengurëve pasi ata hyrën në oborrin e shtëpisë

Videoja qesharake  kap qenin e quajtur King Kingsley që imiton turmën e kengurëve pasi ata hyrën në oborrin e tij të shtëpisë.

Njihuni me qenin këndshëm që mendon se është një kengur.

Videoja është postuar të merkurën në YouTube me 33 seconda 

Shiko fotot me poshtë:

Image

 Pamja qesharake e qenit kurioz duke u munduar të kopjojë kastorin australian ke berë buje nëpër rrjetet sociale

Image

Por kur dy-vjeçari endet për të shpresuar të bëjë disa miq të rinj ,kenguret e befasuar shpërndahen dhe tërhiqen në distancë.


(Kosova Sot)

4 orë e 7 minuta më parë
20/02/19