Me pantallona të shkurtra dhe maskë në fytyrë, nusja nis dasmën me... twerk (Video) - TV - Kosova Sot
Me pantallona të shkurtra dhe maskë në fytyrë, nusja nis dasmën me... twerk (Video)

Me pantallona të shkurtra dhe maskë në fytyrë, nusja nis dasmën me... twerk (Video)

Stephanie Payne është një nuse nga Teksas, e cila është bërë e famshme në internet pasi la me gojë hapur të ftuarit në dasmë me një performancë të paharrueshme.

Siç vihet re edhe nga pamjet, ajo nisi të bënte “twerk” me pantallona shumë të shkurtra dhe me maskë në fytyrë.

Në fakt shumë persona kanë bërë komente negative për këtë kërcim të nuses, por vetë ajo thotë se nuk ka gjë të keqe.

 

“Pse duhet që të kërceja si gjithë të tjerat? Ku është e bukura këtu? Nuk ka pse gjithçka të bëhet sipas traditës”, tha nusja e re.

(Kosova Sot)

4 orë e 58 minuta më parë
22/02/19