Dy binjakët, që po mahnitin shikuesit (Video)

  • 06 janar 2019 - 00:08
Dy binjakët, që po mahnitin shikuesit (Video)

Në rast se nuk keni pasur ende dozën tuaj të adhurueshmërisë për ditën, hidhini një sy këtyre dy binjakëve të kapur në kamera duke e përqafuar atë gjatë kohës së lojës në Brooklyn, transmeton "Kosova Sot Online".

Në videon, e postuar në Instagram më 9 dhjetor, vëllezërit  mund të shihen duke imituar lëvizjet e njëri-tjetrit ndërsa përqafohen.

Pamjet u kapën me profesionalizëm nga babai i adhuruesve të djemve, Edward David, i cili është një kinematograf dhe regjisor.

'Përqafimi është gjëja më e mirë ndonjëherë,' shkroi David në videon origjinale.

 

 

(Kosova Sot)