Momenti gazmorë kur dy vjeçari i thotë kushërirës 'Të dua' por ajo ia kthen... (Video) - TV - Kosova Sot
 Momenti gazmorë kur dy vjeçari i thotë kushërirës

Momenti gazmorë kur dy vjeçari i thotë kushërirës 'Të dua' por ajo ia kthen... (Video)

Një djalë i mrekullueshëm dy vjeçar është i vendosur ti tregojë kushëririrës  se ai e do atë gjatë kohës së darkës, por ajo hedh poshtë dashurinë e tij, duke i thënë se 'tani i hahet', transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

Christian Raad dhe kushëriria i tij Emilia Desena,  janë vetëm dy muaj larg në moshë dhe madje jetojnë pranë njëri-tjetrit në Middlebury, Connecticut.

Në një klip të filmuar nga nëna e të krishterit Carla Radd, 34 vjeç, fëmijët e vegjël janë parë të ulur në një tavolinë ngrënieje duke shijuar ushqimet e tyre.

Për më shumë shikoni videon e postuar:

 

 

(Kosova Sot)

23 orë e 5 minuta më parë
22/02/19