Burri i pabesë dhe mësuesja të zhveshur, turpërohen publikisht midis qyteti (Video)

  • 26 shkurt 2019 - 15:59
Burri i pabesë dhe mësuesja të zhveshur, turpërohen publikisht midis qyteti (Video)

Bashkëshorti i pabesë dhe mësuesja e tij janë lidhur në një pemë të zhveshur dhe të turpëruar publikisht, "pasi gruaja e tij e përbuzur i kapi ata në mashtrim", transmeton gazeta "Kosova Sot Online".
Dhjetëra të tjerë u mblodhën për të parë çiftin e padisiplinuar, pasi ata u dënuan në Kinë.
Gruaja është mësuese e burrit dhe ata u kapën nga bashkëshortja e tij në flagrancë.
Policia pretendon se incidenti ishte shkaktuar nga 'mosmarrëveshjet emocionale', andaj kanë nisur hetimet.

 

 

 

 

(Kosova Sot)