E mrekullueshme: Vajza e vogël, e gjen enigmën e lojës (Video)

  • 13 mars 2019 - 15:28
E mrekullueshme: Vajza e vogël, e gjen enigmën e lojës (Video)

Ky është momenti i adhurueshëm i një vajzë të vogël, që skuqet dhe vallëzon e gëzuar pasi më në fund zgjidh një enigmë, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

'Luaj me kova' me madhësi të ndryshme, brenda njëri-tjetrit është një detyrë e ndërlikuar për të rinj.

Por pas disa përpjekjeve dhe gabimeve, ajo përfundoi misterin dhe fytyra e saj buzëqeshte, ndërsa krahët e saj u përplasën me egërsi me gëzim të pakontrollueshëm siç shihet edhe në videon e xhiruar.

 

 

 

(Kosova Sot)