Dasmorit i bie të fikët gjatë ceremonisë martesore, thyen dhëmbët (Video)

  • 18 mars 2019 - 12:39
Dasmorit i bie të fikët gjatë ceremonisë martesore, thyen dhëmbët (Video)

Një ceremoni martese u ndërpre papritur, pasi një dasmori i ra të fikët, në mes të këngës.

Të ftuarit e një dasme në Snohomish, Uashington u habitën kur panë djaloshin duke u rrëzuar në tokë, ndërsa vajza këndonte për nusen dhe dhëndrin.

Mysafirët e tronditur nxitojnë për t’i dhënë ndihmë atij, para se të shoqërohet larg skenës minuta më vonë duke mbajtur një pecetë në fytyrën e tij.

Lexo edhe këtë: Video tronditëse: Motoçiklisti përplaset me kokë tek shufrat metalike

Ai thuhet se theu dhëmbët gjatë rënies.

(Kosova Sot)