Tronditëse: U përpoq ta grabiste, policja qëllon për vdekje 40 vjeçarin

  • 27 mars 2019 - 15:05
Tronditëse: U përpoq ta grabiste, policja qëllon për vdekje 40 vjeçarin

Ky është momenti i tmerrshëm kur një oficere e policisë qëllon me armën e shërbimit një grabitës që i doli përpara në Butanta, një lagje në qytetin e Sao Paulos. 

Në pamjet filmike do të shikoni se si grabitësi Francisco Gonsalves dos Santos Junior, 40 vjeç, parkoi makinën e tij në rrugë dhe del nga automjeti i tij për të grabitur oficeren teksa ajo kalonte në rrugë. 

Por në këtë moment policja nxjerr pistoletën dhe qëllon për vdekje 40-vjeçarin.

(Kosova Sot)