Pamje tronditëse: Makina përfshihet nga flakët dhe vazhdon të lëvizë

  • 29 mars 2019 - 15:03
Pamje tronditëse: Makina përfshihet nga flakët dhe vazhdon të lëvizë

Ky është momenti tronditës  kur një Cadillac u përfshi nga flakët dhe lëvizte pa kontroll, para se të përplasej në një oborr aty afër.

Dy shokë morën veturën për një shëtitje makinën ndërsa papritmas vunë re tymin që po dilte nga pjesa e përparme.

Kështu, ata u larguan me shpejtësi prej saj, para se të përfshihej nga flakët.

Ngjarja ndodhi në Chattanooga, Tennessee.

(Kosova Sot)