Momenti kur një BMW përplas çiklistin

  • 30 mars 2019 - 11:17
Momenti kur një BMW përplas çiklistin

Ky është momenti dramatik ku një BMW përplas një çiklist.

Në pamjet filmike do të shikoni makina del papritmas nga kthesa dhe përplas e hedh në ajër çiklistin

Fatmirësisht çiklisti Michael Ramell ka pësuar vetëm lëndime trupore.

(Kosova Sot)