Kamerat e sigurisë filmojnë momentin fatal: Pitbulli i tërbuar në pak minuta e shqyen një...

  • 31 mars 2019 - 13:47
Kamerat e sigurisë filmojnë momentin fatal: Pitbulli i tërbuar në pak minuta e shqyen një...

Një kamerë sigurie në një shtëpi në Eltingville, SHBA, regjistroi një moment tronditës kur një pitbull i merr jetën një qenushi në pak minuta.

Qenushi i llojit pomeranian del nga shtëpia me pronaren, e cila shkon të hedhë mbeturinat.

Në ketë çast kalon një pitbull që e mbërthen qenushin dhe, nën ulërimat e pronares e shuan në pak minuta.

(Kosova Sot)