Video tronditëse: Gruaja godet me shkelm djalin e vogël

  • 31 mars 2019 - 14:24
Video tronditëse: Gruaja godet me shkelm djalin e vogël

Ky është momenti tronditës kur një grua godet me shkelm një fëmijë të vogël, pas një zënke që kishte pasur me nënën e tij. 

Zënka është filmuar nga një kalimtar rasti në rrugën Veracruz në Meksikë, ku shihet një djalë i vogël duke u rrëzuar dhe fillon të qajë në momentin që gruaja e godet me shqelm. 

Aty menjëherë i del në ndihmë e ëma e cila mundohet ta sulmojë gruan, që padyshim se kishte humbur kontrollin dhe nuk dinte çfarë po bënte. 

Videoja deri më tani është shikuar nga më shumë se 100 mijë persona.

(Kosova Sot)