Momenti i tmerrshëm: Luani sulmon trajnerin, tmerrohen spektatorët

  • 04 prill 2019 - 12:08
Momenti i tmerrshëm: Luani sulmon trajnerin, tmerrohen spektatorët

Ky është momenti i tmerrshëm kur një luan sulmoi një trajner cirku para një auditori të madh fëmijësh dhe prindërish, në një cirk në Ukrainë. 

Në pamjet filmike do të shikoni se si 32 vjeçari Hamada Kouta kafshohet nga luani. 

Fatmirësisht ai nuk pësoi dëmtime serioze.

(Kosova Sot)