'Nusja tronditet, kur e dashura e burrit i vjen dhe ja merrë në dasmën e tyre'

  • 08 prill 2019 - 18:13
'Nusja tronditet, kur e dashura e burrit i vjen dhe ja merrë në dasmën e tyre'

Nusja ka pësuar tronditje, pasi ish-e dashura e të shoqit të saj e rrëzon në martesën e tyre, të veshur me një fustan martesor dhe i lutet atij që të kthehet me të, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".
I dashuri i sprovuar, shpërtheu në ceremoninë në Kinë, kur çifti ishte gati të puthet.
Ajo thirri  'ishte faji im' dhe u gjunjëzua në skenë për të kërkuar falje
Nusja e tronditur u përpoq të qëndronte e qetë, por më vonë u hoq nga kostumet e dhëndrit të saj dhe u largua.

Për më shumë, shikoni videon...

(Kosova Sot)