Tronditëse: Futi dorën në kafaz për ta ledhatuar, luani sulmon turistin

  • 12 prill 2019 - 13:22
Tronditëse: Futi dorën në kafaz për ta ledhatuar, luani sulmon turistin

Ky është momenti tronditës kur luanesha i kafshon dorën turistit.

Kjo ndodhi pasi Pieter Nortje, 55 vjeç, futi dorën brenda kafazit të kafshën e cila pa pritur i kafshoi krahun dhe për pak sa nuk ja këputi.

Ngjarja e frikshme ndodhi në Afrikën e Jugut.

(Kosova Sot)