Video shokuese/ Totalisht lakuriq në mes të rrugës së tej populluar me njerëz

  • 18 prill 2019 - 14:10
Video shokuese/ Totalisht lakuriq në mes të rrugës së tej populluar me njerëz

Një i ri ka dalë në mes të rrugës lakuriq, duke ecur sikur ishte diçka e zakonshme.

Ngjarja ka ndodhur në një nga rrugët kryesore në Osmaniye të Turqisë dhe kjo bëri që njerëzit të nxirrnin telefonat e tyre duke e filmuar.

Aty pranë ndodhej edhe një nga shkollat fillore më të populluara. Lajmi është përhapur gjerësisht nga mediat turke.

I riu me iniciale M.Y, 26 vjeç u arrestua nga policia. Ai ishte nën efektin e lëndëve narkotike në momentin që kreu aktin e turpshëm publik.

Pasi u dërgua fillimisht në stacionin policor, 26 vjeçari u dërgua në Osmaniye State Hospital për kontroll shëndetësor.

(Kosova Sot)