Video shokuese: Pak sekonda larg vdekjes, polici shpëton të moshuarin

  • 25 prill 2019 - 15:19
Video shokuese: Pak sekonda larg vdekjes, polici shpëton të moshuarin

Ky është momenti kur një polic në sekondat e fundit e shpëton të moshuarin, i cili për pak sa nuk u shtyp nga treni. 

70-vjeçari po qëndronte i ulur në platformë shumë afër binarëve në Jambuwati Howrah, kur për pak sa nuk e goditi trenin që po vinte në stacion. 

Megjithatë ishte një polic që po patrullonte dhe reagoi në sekondat e fundit, duke e tërhequr mbrapa të moshuarin. 

Ky moment është kapur nga kamerat e sigurisë. 

(Kosova Sot)