Pamjet tmerruese: Polici hero shpëton kalimtaren e verbër nga përplasja me trenin

  • 30 prill 2019 - 15:19
Pamjet tmerruese: Polici hero shpëton kalimtaren e verbër nga përplasja me trenin

Ky është momenti kur një polic shpëton nga përplasja me trenin një kalimtare të verbër pasi ajo po qëndronte tek shinat. 

Në pamjet filmike do të shikoni trenin që po afrohej në një stacion në Andalusia të Spanjës dhe policin që vepron me shpejtësi dhe largon kalimtar e verbër, që kishte humbur kontrollin. 

Regjistrimin mbresëlënës , e ka shpërndarë një organizatë që kujdeset për të verbrit, për të falënderuar policin hero.

(Kosova Sot)