Tentoi t’i vidhte telefonin, instruktorja e arteve marciale “bën për një lek” hajdutin

  • 30 prill 2019 - 15:34
 Tentoi t’i vidhte telefonin, instruktorja e arteve marciale “bën për një lek” hajdutin

Një i ri nga New Orleans e pësoi keq, kur tentoi t’i vidhte telefonin një instruktoreje të arteve marciale. 

Teksa po qëndronin para sallës ku ushtrohen artet marciale, i riu i rrëmben nga dora telefonin instruktores dhe tenton të arratiset me biçikletë. 

Por, biondja reagon shpejt duke e përplasur në tokë. Ajo madje për një moment ia shtrëngoi qafën, derisa ai i kthen telefonin. 

(Kosova Sot)