Kështu vidhet një çantë në vlerë prej 700 eurosh në pikë të ditës

  • 03 maj 2019 - 09:19
Kështu vidhet një çantë në vlerë prej 700 eurosh në pikë të ditës

Një vjedhje në vlerë të 700 euro ka ndodhur dje rreth orës 16:00 në pompën e derivateve Hib Petrol në Komoran

Në videon e dërguar nga lexuesit, shihet një person i cili vjedh një çantë në vlerë të 700 eurove si dhe dokumente të cilat ndodheshin aty.

Hajni shihet duke dal nga vetura e tij e tipit Golf 7.

 

 
a si e vjedh hajni një çantë dore në vlerë 700 euro në një pompë të benzinës në Prishtinë (Video)

a si e vjedh hajni një çantë dore në vlerë 700 euro në një pompë të benzinës në Komoran

Posted by The Judges on Thursday, May 2, 2019

(Kosova Sot Online)