Veprimi i kësaj vajze do ju lë pa fjalë, ja si e ndihmon ajo babain

  • 10 maj 2019 - 11:35
Veprimi i kësaj vajze do ju lë pa fjalë, ja si e ndihmon ajo babain

Një vajzë e vogël por shumë e zgjuar dhe e ëmbël ka arritur të marr pëlqimin e shumë njerëzve në rrjetin social instragram, transmeton Kosova Sot Online.

Ajo është parë të ketë gjetur një mënyrë për të ngritur babin e saj nga shtrati.

Shikojeni se sa e veçantë është kjo video:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by revistawho.com (@revistawho) on

(Kosova Sot Online)