Pamje të frikshme! Stuhi breshëri në Rumani, krejt çka ndodhi dje

  • 29 maj 2019 - 08:00
Pamje të frikshme! Stuhi breshëri në Rumani, krejt çka ndodhi dje

Rumania është përfshirë nga moti i keq.

Reshje të dendura shiu, breshër dhe era të fuqishme kanë përfshirë shtetin ballkanik duke shkaktuar kaos në qarkullim.

Siç shihet edhe në videon e mëposhtme, stuhia ka qenë e frikshme, ndërsa deri tani nuk raportohet për të lënduar ose viktima.

Pamjet e mëposhtme i përkasin qytetit të Zalau-t.

(Kosova Sot Online)