Video tronditëse: Të rinjtë rrahin brutalisht dhe i marrin motorin shpërndarësit të picave

  • 21 qershor 2019 - 19:37
Video tronditëse: Të rinjtë rrahin brutalisht dhe i marrin motorin shpërndarësit të picave

Ky është momenti tronditës kur një motorist i cili shpërndante pica rrihet brutalisht nga një grup të rinjsh.

Në pamjet filmike do të shikoni të rinjtë që godasim me shkelma shpërndarësin e picave dhe i marrin motorin.

Ngjarja e rëndë ndodhi në një rrugë banimi në Londër disa kohë më parë, por video është publikuar tani në rjetet sociale.

(Kosova Sot Online)