E dhimbshme, i riu e gjuan nënën e tij në ujë

  • 24 qershor 2019 - 10:18
E dhimbshme, i riu e gjuan nënën e tij në ujë

Një video e publikuar në Facebook këto ditë, shfaq një të ri duke e tërhequr zvarrë nënën e tij.

Nëna e moshuar tërhiqet zvarrë nga djali i saj, i cili e çon atë deri tek një liqen i pistë dhe më pas e gjuan atë në ujë.

Videoja ka tronditur të gjithë ata që e kanë parë. Shikojeni momentin e tmerrshëm:

(Kosova Sot Online)