Kthehen në shtëpi dhe gjejnë ariun në… dollap

  • 24 qershor 2019 - 15:03
Kthehen në shtëpi dhe gjejnë ariun në… dollap

Një ngjarje e pazakontë i ka ndodhur një familje në Montana.

Pasi u kthyen në shtëpi ata kanë gjetur një ari të murrmë që ja kishte marrë një sy gjumë brenda në dollapin e rrobave.

Të frikësuar, kanë njoftuar policinë dhe agjencinë e mbrojtjes së jetës së egër, të cilët të gjithë bashkë mundën të transferonin gjitarin që nuk kishte dëshirë të dilte nga strofulla e tij e re.

(Kosova Sot Online)