Kolonë e madhe në tunel, çifti po kryente marrëdhënie në makinë

  • 28 qershor 2019 - 09:11
Kolonë e madhe në tunel, çifti po kryente marrëdhënie në makinë

Një çift në Cyrih të Zvicrës është incizuar duke kryer marrëdhënie në një veturë të mërkurën në mbrëmje, teksa ishte krijuar një kolonë e gjatë e veturave në një tunelin e njohur si “Gubristtunnel“.

Siç raporton gazeta zvicerane 20min.ch, e cila ka siguruar një video të ngjarjes, Policia Kantonale e Cyrihut është duke e shqyrtuar këtë rast dhe mundësinë për t’i ndjekur penalisht dy personat që po kryenin marrëdhënie në veturë.

E gjitha, sipas mediumit 20minuten, nisi shkaku i bllokimit të veturave në tunel shkaku i kolonës së automjeteve, e cila u krijua pasi autoritetet zvicerane po sanonin një problem me një tub në rrugë.

“Ishte e mërzitshme pas një ore pritjeje. E kuptoj se pse ata e bënë këtë gjë”, tha një lexues i mediumit 20minuten, teksa e komentoi aktin e çiftit që u kap duke kryer marrëdhënie seksuale në veturë.

Të dy të përfshirët në këtë akt mund të ndiqen penalisht për mungesë të vëmendjes në trafik, ka thënë Policia Kantonale e Cyrihut të enjten.

“Faktet e mundshme janë për mungesën e vëmendjes në trafik apo eksibicionizëm”, ka thënë zëdhënësja e Policisë Kantonale të Cyrihut, Carmen Surber.

 
Cyrih

 

Posted by Albania Viral on Thursday, June 27, 2019

(Kosova Sot Online)