Video më e lezetshme që e keni parë deri më tani: Lopa ndërprenë ndeshjen e futbollit

  • 01 korrik 2019 - 21:13
Video më e lezetshme që e keni parë deri më tani: Lopa ndërprenë ndeshjen e futbollit

Një video qesharake është duke qarkulluar në rrjetet sociale.

Një lopë, në Indi, siç shihet edhe në videon më poshtë, pëlqente shumë që ta ketë afër vetes topin, dhe nuk dëshironte t’ia lejojë atë personave që siç duket, luajë shpesh futboll në atë vend.


(Kosova Sot Online)