Momenti dramatik kur rrufeja godet varkën me vela

  • 08 korrik 2019 - 12:18
Momenti dramatik kur rrufeja godet varkën me vela

Ky është momenti dramatik kur rrufeja godet një varkë me vela dhe më pas ajo merr flakë.

Fatmirësisht pronari nuk ishte në varkë dhe askush nuk u plagos.

Videoja u regjistrua nga Harry Minucci në Columbia Yacht Club, Boston.

(Kosova Sot Online)