Vogëlushi kopjon nënën e tij dhe hidhet nga lartësia

  • 13 gusht 2019 - 16:06
Vogëlushi kopjon nënën e tij dhe hidhet nga lartësia

Ky është momenti kur zemra mund të ndalojë pasi Gabriel Bonor kërcen nga maja e një krevati marinari.

Tri vjeçari vendos të kopjojë nënën e tij, Sveta Ananas teksa kërcen në krahët e babait të tij Andrei.

Nëna dhe babai ishin të zënë duke filmuar veten me një video me lëvizje të ngadaltë TikTok gjatë vizitës së tyre në qytetin e lindjes në Yekaterinburg, Rusi.

Sveta hidhte në ajër në një përqafim akrobatik, por në cepin e videos Gabrieli i vogël mund të shihet duke u ulur duke u përgatitur të hidhet nga krevati i tij.

Vogëlushi i guximshëm duket prapa prindërve të tij dhe më pas hidhet duke imituar nënë dhe shfaqet përsëri ndërsa zbarkon në dyshek, i cili ishte fatmirësisht në zonën e tij të rënies.

Në një çast të mbahet fryma pasi vogëlushi përmbyse me koken poshtë pas hedhjes dhe mund të binte jashtë dyshekut por për fat të mirë ai ka shpëtuar pa dëmtime.

Përkundër shenjave të dukshme se nuk i është bërë asnjë dëm ndaj tij, video ka tërhequr kritika të ashpra nga ata që e kanë parë.

(Kosova Sot Online)