Dy femra rrihen si në filma, midis 'shehri'

  • 13 gusht 2019 - 18:22
Dy femra rrihen si në filma, midis 'shehri'

Dy turiste janë përleshur me njëra-tjetrën në rrugët e Mykonos në Greqi.

Pamjet nuk i kanë shpëtuar telefonave te njërezve që ndodheshin aty pranë.

Në videon e publikuar shihen se si dy femrat shkëmbejnë grushta dhe shkelma me njëra-tjetrën.

Sherri do të kishe vazhduar nëse nuk do hynin disa të rinj për t’i ndarë.

Më poshtë keni videon në fjalë:


(Kosova Sot Online)