Video që është bërë virale në krejt botën, fëmija 2 vjeç luan me pitonin gjigant

  • 16 gusht 2019 - 12:56
Video që është bërë virale në krejt botën, fëmija 2 vjeç luan me pitonin gjigant

Ky mund të konsiderohet si fëmija më i guximshëm në botë.

Një video ku duket një djalë i vogël duke luajtur me Pitonin disa metra të gjatë po bën xhiron e rrjeteve sociale duke marrë miliona shikime dhe komente

Videoja nuk dihet ku është filmuar, megjithatë është fakt se fëmija gjendet në një rrezik të madh edhe pse për shkak të moshës ai nuk e di.

 

(Kosova Sot Online)