Momenti shokues: I rrëzoi motoçikletën me veturë, shikoni çfarë rrahje mes shoferëve

  • 20 gusht 2019 - 19:27
Momenti shokues: I rrëzoi motoçikletën me veturë, shikoni çfarë rrahje mes shoferëve

Ky është momenti shokues kur një shofer goditi një motoçiklist me një çekiç gjatë një rrahje në rrugë.

Ngjarja ka ndodhur një Londër, dhe është kapur nga kamerat e sigurisë si dhe nga kalimtarët.

(Kosova Sot Online)