Momenti dramatik kur një kamion tenton tejkalimin por humb kontrollin duke shkaktuar aksident të madh

  • 28 gusht 2019 - 20:14
Momenti dramatik kur një kamion tenton tejkalimin por humb kontrollin duke shkaktuar aksident të madh

Ky është momenti dramatik kur një maune rritë shpejtësinë duke tentuar tejkalimin në një autostradë. Por për fat të keq shoferi humb kontrollin dhe bllokon të gjithë rrugën duke shkaktuar një aksident.

Çuditërisht vetëm një person është lënduar nga ky aksident duke marrë lëndime të lehta.

Aksidenti ka ndodhur në Cheshire të Britanisë së Madhe.

Këto janë pamjet:


(Kosova Sot Online)