Befasia në dasmën kosovare, dhëndri ia heq vellon nuses dhe i del krejt dikush tjetër

  • 02 shtator 2019 - 08:51
Befasia në dasmën kosovare, dhëndri ia heq vellon nuses dhe i del krejt dikush tjetër

Një video tepër funny është duke qarkulluar nëpër rrjetet sociale.

Në një dasmë në Kosovë, shokët ia kanë bërë një befasi tepër interesante.

Derisa dhëndri po afrohej drejt tavolinës ku po e priste nusja me vello e shami të kuqe në kokë, ndodhi mahia më e madhe që askush nuk e besoi.

Në momentin kur dhëndri vendosi tija heqë nuses shaminë nga koka doli të jetë krejt tjetër kush i veshur si nuse.

Një djalë me mjekër.

Ishte pikërisht shoku i dhëndrit.

E gjitha salla filloi të qeshë me të madhe derisa dhëndri filloj ta përqafoje shokun duke mos besuar se çfarë shakaje iu bë ditën e tij më të lumtur të jetës. 

(Kosova Sot Online)