Pamjet/ Turisti italian në Vlorë, shkon në një dyqan, por e kapin kamerat duke bërë veprimin e turpshëm

  • 06 shtator 2019 - 15:48
Pamjet/ Turisti italian në Vlorë, shkon në një dyqan, por e kapin kamerat duke bërë veprimin e turpshëm

Pamjet qe do shihni ne videon me poshte, jane regjistruar në një dyqan në Vlorë. Në pamje të parë gjithçka duket në rregull, klientë që hyjnë në dyqan dhe blejnë. Por nëse shihni më vëmendje videon, diçka nuk shkon; një prej djemëve vjedh dy byrzylkë.

Pamjet u publikuan nga  media e cila raporton se hajduti është një italian, i cili kishte ardhur me pushime në Vlorë. Pasi shitësja i tregon disa bixhuteri, ai si me stil merr në dorën e mjatë dy byrzylykë dhe pasi del i fut ato me dorën e djathtë në xhep.

(Kosova Sot Online)