Video tronditëse: Makina përplas nxënësin, e hedh disa metra në ajër

  • 11 shtator 2019 - 19:51
Video tronditëse: Makina përplas nxënësin, e hedh disa metra në ajër

Ky është momenti tronditës kur një makinë përplas një nxënës i cili po kalonte rrugën.

Në pamjet filmike do të shikoni se si makina hedh disa metra në ajër të riun.

Fatmirësisht pas përplasjes nxënësi ngrihet në këmbë dhe ikën nga rruga.

Aksidenti i frikshëm ndodhi në Kharkiv, Ukrainë.

(Kosova Sot Online)