Motori i avionit shpërthen në flakë, tmerrohen pasagjerët

  • 12 shtator 2019 - 13:31
Motori i avionit shpërthen në flakë, tmerrohen pasagjerët

Ky është momenti i tmerrshëm kur motorët e avionit marrin flakë teksa ishte në fluturim.

Nga kjo situatë e frikshme pasagjerët në panik nisen të shkruajnë mesazhe për të dashurit dhe familjarët e tyre.

Por fatmirësisht avioni bëri ulje emergjente dhe nuk pati të lënduar.

Ngjarja ndodhi në avionin me destinacion Edmonto, Kanada.

(Kosova Sot Oline)