Pamje shokuese/ Gruaja përplaset nga makina, ishte duke parë telefonin kur…

  • 13 shtator 2019 - 14:37
Pamje shokuese/ Gruaja përplaset nga makina, ishte duke parë telefonin kur…

Pamje shokuese ato te nje aksidenti te filmuar ne  Sidnei të Australisë, kur një grua është perplasur dhe ngritur ne ajer nga nje makine. 

“Daily Mail” qe poston videon dhe fotot nga aksidenti shkruan se gruaja ka qene duke pare ne telefon dhe nuk e kishte fare mendjen per te pare makinen qe i ishte afruar.

Shoferi ka mundur te ngadalesoje shpejtesine nga 48km / orë para goditjes me një shpejtësi prej 42 km / orë. Nderkohe qe ne vend vrapojne disa kalimtare per ta ndihmuar.

(Kosova Sot Online)