Video tronditëse: Burri qëllon me pistoletë afër foshnjës, më pas i fut armën në gojë

  • 16 shtator 2019 - 18:36
Video tronditëse: Burri qëllon me pistoletë afër foshnjës, më pas i fut armën në gojë

Ky është momenti i tmerrshëm kur një burrë që mban një foshnje në njërën dorë dhje me dorën tjetër qëllon me pistoletë. 

Sikur të mos mjaftonte kjo ai me pas ia fut në gojë pistoletën fëmijës. 

Fill pas publikimit të kësaj video në rrjete sociale burri është identifikuar dhe arrestuar nga policia. 

Ngjarja tronditëse ndodhi është filmuar në Riad, Arabinë Saudite.

(Kosova Sot Online)