Video e frikshme: Pitoni gjigant tenton të hipi në makinë, shikoni reagimin e...

  • 01 tetor 2019 - 11:34
Video e frikshme: Pitoni gjigant tenton të hipi në makinë, shikoni reagimin e...

Ky është momenti kur një piton gjigant tento të hipi mbi një automjet diku në Afrikën e Jugut, duke tmerruar pasagjerët.

Turistët të alarmuar nga zvarraniku i madh, hipin në makinat e tyre dhe tentojnë të kthehen mbrapa, por gjarpri mbetet në ndjekje të tyre.

Video është filmuar në një rrugë pranë qytetit bregdetar të Durbanit. 

(Kosova Sot Online)