Tri gra fjalosen midis autostrade, cila prej tyre ka të drejtë!

  • 01 tetor 2019 - 20:44
Tri gra fjalosen midis autostrade, cila prej tyre ka të drejtë!

Ky është momenti kur një manovrim i pamenduar nga një shofere në autostradën I-57 në Chicago, Illinois krijoi një sherr të madh mes tre grave.

Një grua në një makinë të zezë ia preu rrugën një Hyundai të hirtë duke shkaktuar kështu një zemërim te shoferja. Kështu pas një fjalosje përdoren edhe shkopat e besjbollit.

Policia në këtë shtet të SHBA’së ka kërkuar nga dëshmitarët për ndihmë në identifikimin e këtyre shofereve pasi që ato më vonë janë larguar dhe nuk kanë pritur autoritetet të vijnë.

Këto janë pamjet:

(Kosova Sot Online)